На високому правому березі річки Берестової розкинувся Красноград — живописне тихе містечко з широким і прямими вулицями, красивими сучасними будинками і руїнами старої Бєльовської фортеці; місто, яке у вересні 2011 році відзначило своє 280-річчя.
Красноград – місто районного підпорядкування, центр Красноградського району, за 101 км на південний захід від м.Харкова.
Загальна площа міста складає 1235,9 га, на південній околиці міста протікає річка Берестова. Місто є значним транспортним вузлом, його територією пролягає автомобільна магістраль міжнародного значення – Москва - Харків – Сімферополь. Також через Красноград проходять залізничні лінії на Харків, Дніпропетровськ, Полтаву, Лозову.
В місті налічується 55 вулиць та 30 провулків загальною довжиною 66,8км.
До складу міської ради входять м. Красноград, селища Дослідне, Степове, Куми, на території яких мешкає 22,1 тис чол.
Рішеннями сесій Красноградської міської ради затверджено 14.08.1981р. №524 - герб м.Краснограда, 12.09.2006р. № 183 - прапор міста.
Історична довідка. Початком заснування міста було спорудження у 1731-1733 рр. Бєльовської фортеці у складі так званої Української лінії. Залишки фортеці збереглися до наших днів. В 1778 році Бєльовська фортеця стала повітовим центром Азовської губернії. На цей час вона втратила будь-яке оборонне значення і Указом Катерини ІІ у 1784 році була перейменована на Костянтиноград, а у 1797 році йому присвоєно статус міста. З 1802 року місто стало повітовим центром новоутвореної Полтавської губернії. В 90-ті роки в місті було 28 підприємств і більше 50-ти ремісничих закладів. В 1898 році в Костянтинограді було побудовано залізничну станцію.
У грудні 1922 року за успіхи у відбудові народного господарства і зразкове виконання зобов’язань перед державою Костянтиноградський повіт був нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора УРСР. У цьому ж році Костянтиноград було перейменовано на Красноград.
В 1923 році в результаті адміністративно-територіальної реформи Красноград став окружним центром.
Красноградський міський голова Максим Володимир Іванович
Красноградську міську раду очолює наполегливій, досвідчений керівник - Максим Володимир Іванович, якому 31 жовтня 2010 року майже 49% виборців висловили свою довіру. Він добре знає всі проблеми територіальної громади, завжди знаходить оптимальні рішення, долаючи фінансові негаразди.
Красноградська міська рада працює в будинку, який є пам’яткою архітектури початку ХХ ст., побудованому в 1911-13 роках за проектом відомого губернського архітектора Шершова на кошти місцевого земства. Саме в ньому працювала Земська управа, відбувалися земські збори. Зовсім скоро ця будівля, яка стала візитною карткою міста, відмічатиме столітній ювілей. Та не дивлячись на роки приміщення зберегло основне своє направлення — адміністративного центру органу місцевого самоврядування. Розміщена Красноградська міська рада на одній із старовинних вулиць міста — вулиці Бєльовська.
Приміщення Красноградської міської ради.
В міській раді працює колектив однодумців і високих професіоналів. Кожен може легко замінити іншого в потрібну хвилину, тому мешканці територіальної громади, завітавши в міську раду, завжди вирішують свої питання.
Зал засідань міської ради
До складу міської ради обрано 36 депутатів. Рішенням П сесії УІ скликання Красноградської міської ради всі депутати закріплені за певними дільницями, тим самим досягається зворотній зв’язок між радою та членами територіальної громади.
Депутатський корпус міської ради