Субота, 26.09.2020, 17:31
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Архив записей
Календарь
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Погода...
 Регуляторні акти

Рішення № 287-VII від 22.04.2016 року "Про розробку регуляторного акту "Положення про встановлення режиму роботи закладів торгівлі, побутового обслуговування та ресторанного господарства на території населених пунктів Красноградської міської ради" 

Аналіз регуляторного акту проекту рішення Красноградської міської ради "Про затвердження Положення про встановлення режиму роботи закладів торгівлі, побутового обслуговування та ресторанного господарства на території населених пунктів Красноградської міської ради"

________________________________________________________________________________________________________________________________

Рішення № 288-VII від 22.04.2016 року "Про розробку регуляторного акту "Про затвердження Положення про звання Почесний громадянин міста Краснограда"

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Красноградської міської ради "Про затвердження Положення про звання "Почесний громадянин міста Краснограда"

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта – проекту рішення Красноградської міської ради «Про затвердження Порядку надання права оренди майна спільної власності територіальної громади міста Краснограда, селищ Дослідне, Степове, Куми» надсилати на адресу Красноградської міської ради: 63304, Харківська обл., м. Красноград, вул. Бєльовська, 94, е-mail: кrasnograd.m-r@ukr.net, тел. (05744) 7-32-07, 7-02-64.

   Аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акта – проекту рішення Красноградської міської ради «Про затвердження Порядку надання права оренди майна спільної власності територіальної громади міста Краснограда,  селищ Дослідне, Степове, Куми»

   Проект рішення Красноградської міської ради

   Порядок надання права оренди майна спільної власності територіальної громади міста Краснограда, селищ  Дослідне, Степове, Куми

    Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта Красноградської міської ради "Про затвердження порядку надання права оренди майна спільної власності територіальної громади міста Кроаснограда, селищ Дослідне, Степове, куми"

***

Обґрунтування причин зміни тарифу на  послуги з вивезення твердих побутових відходів, що надаються Красноградським житловим ремонтно-експлуатаційним підприємством для мешканців багатоквартирних будинків, які знаходяться на балансі Красноградського ЖРЕП, у  м.Краснограді та селі Піщанка.

 

     Красноградське ЖРЕП надає послуги  з вивозу твердих побутових відході від мешканців багатоквартирних будинків, згідно рішення Красноградської міської ради від 22 лютого 2013 року «Про затвердження переліку послуг з утримання будинків та прибудинкових територій, які надаються Красноградським житловим ремонтно-експлуатаційним підприємством». На даний час діючий тариф з вивезення  1м3 твердих побутових відходів становить 35,60 грн. затверджений Красноградською міською радою рішенням №33 від 14.02.2012р.

   З моменту встановлення діючого тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів, які надає Красноградский ЖРЕП, зросли витрати, які не залежать  від господарської діяльності підприємства. Ціна на паливно-мастильні матеріали збільшилися з 9,00 грн. до 21,00 грн., стан автомобілів-сміттєвозів, яким більше 20 років  вимагає все більших витрат на ремонт і запасні частини, вартість яких зросла на 80 - 100%, мінімальна заробітна плата за цей період зросла з 1004 грн. до 1218 грн., відповідно зросла сума відрахувань до Єдиного соціального внеску.

У зв’язку з цим для своєчасного та якісного надання послуг вкрай необхідно врегулювати тарифи на послуги з вивезення  твердих побутових  відходів  у відповідність до реальних витрат Красноградського ЖРЕП.

Подальше здійснення підприємством господарської діяльності в існуючих умовах може призвести до виникнення негативних наслідків:

для Красноградського ЖРЕП:

- неможливість надання якісних послуг;

- несвоєчасна оплата податкових платежів;

- виникнення заборгованості по заробітній платі.

 для населення м. Краснограду:

- зниження якості вивезення твердих побутових відходів;

-неможливість забезпечення належного санітарного стану біля житлових будинків;

У зв'язку з вищевикладеним, виникла необхідність встановити обґрунтовані тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів. Це надасть можливість підприємству збільшити якість послуг, підвищить доходи підприємства та покращить його фінансовий стан. Красноградське ЖРЕП  підготувало розрахункові матеріали  для затвердження  тарифів  на послуги  з вивезення  ТПВ від мешканців багатоквартирних будинків  м. Краснограда . Розрахунок наданих тарифів здійснювався відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 1010 від 26.07.2006року «Про затвердження порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів»

 

 

Найменування тарифу

Вартість, грн..

Тариф на вивіз 1 м3 твердих побутових відходів для мешканців багатоквартирних будинків, які знаходяться на балансі підприємства.

76,00

 

Директор Красноградського ЖРЕП                                        Кревсун Г.П.

 

 

Красноградська міська рада © 2020
Поиск
Офiцiйнi веб-сайти
 • Офіційне інтернет-представництво Президента України
 • Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
 • Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
 • Офiцiйний веб-сайт Державної служби зайнятостi
 • Офiцiйний веб-сайт Державної служби iнтелектуальної власностi
 • Офiцiйний веб-сайт Головдержслужби України
 • Офіційний веб-сайт Державної податкової адміністрації у м.Києві
 • Офiцiйний веб-сайт Антимонопольного комiтету України
 • Спеціалізований веб-ресурс КМДА «Закупівлі міста Києва»
 • Інтерактивна інформаційно-аналітична система уряду України "Громадянське суспільство і влада"
 • Діловий центр "Україна-Близький Схід"
 • Інтернет-портал Міністерства економіки України «Державна підтримка українського експорту»
 • Антикорупційний портал
 • Спільнота кращих державних службовців України
 • Державний реєстр виборців. Центральна виборча комісія
 • Харківський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України
 • Концепція реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 • Категорії розділу